מלצרים לאירועים

מלצרים לאירועים זה אחד הדברים החשובים ביותר באירוע.

המלצרים הם ה-פנים של האירוע שלכם!

בפרנדס אנו מאמינים בלספק צוותים שנבחרו בקפידה על מנת שנוכל לספק ולענות על דרישותיכם לאירוע. מלצרים יכולים להיות אלו שיהפכו את האירוע שלכם למוצלח או לכישלון.

נבחרת המלצרים של Friends מורכבת מחבר’ה אנרגטיים, חייכנים ובעלי ניסיון עשיר בענף האירועים הממלאים את תפקידם על הצד הטוב ביותר.

השירות באירוע הוא בעל חשיבות מכרעת- לאחר שהלקוח משקיע את מיטב כספו באולם, או לחלופין באירוע עסקי, מגיע הזמן של המגע הישיר עם האורחים. אלו שנמצאים במגע ישיר עם האורחים לכל אורך האירוע הינם המלצרים. ישנם אינספור מקומות אשר מספקים שירותי כוח אדם ומלצרות במקביל עם השכרת המקום, אך ברוב המקרים מדובר בצוות שאינו מנוסה במתן שירות איכותי ומקצועי. לכן, הדברים שאנו שמים דגש עליהם בתחום זה הם הניסיון, האיכותיות, המקצועיות וכמובן האדיבות. אנו לוקחים ברצינות רבה את דרישותיהם של הלקוחות שלנו בבחירת הפנים של האירוע החשוב שלכם. אנו מודעים לעובדה שענף המלצרות הינו ענף רחב ובעל היקף כלל ארצי; קיימות בשוק מגוון חברות העסקה וכוח אדם בענף זה. לכן, חשוב לבחור את חברת ההעסקה הנכונה ביותר על מנת שהאירוע ייצא לפועל בצורה הטובה ביותר!

אנו עושים את הבחירה במלצרים בעלי תודעת שירות גבוהה, מוסר עבודה גבוה, בעלי ניסיון ואדיבים.

אנו מבינים היטב את נושא חשיבות השירות באירוע החל ממנהלי אירוע, עובדי שטח וכלה במלצרים וברמנים.

חברת פרנדס הינה חברה בעלת ניסיון רב עם לקוחות פרטיים ועסקיים, במגוון תפקידים באירוע. ניסיון זה מאפשר לנו להמשיך ולתת את הטוב ביותר שלנו בבחירת צוות המלצרים.

בנוסף,  נותני השירות, כגון מלצרים, הם אותם האנשים אשר באים באינטראקציה ישירה עם האורח\ת ולכן חייבים להוות דוגמא בשירות אדיב וסובלני ולספק לכל אורח את בקשתו ובמהירות הרבה ביותר.

מאחר ואנו מודעים לעובדה שמלצרים הם כוח עבודה זול, ושמירב המעסיקים לא שמים דגש על מקצועיות הצוות, אנו דואגים להכשיר את המלצרים שלנו מבחינת נהלים, וכמובן מתגמלים אותם בהתאם. המקומות אשר מספקים מלצרים באירוע לא לוקחים בחשבון את החשיבות שבשירות. השירות הוא חלק בלתי נפרד ממהלך האירוע ואין להסתמך על המזל במקרה זה. חברת פרנדס בוחרת את נותני השירות על הצד הטוב ביותר. חברים מנוסים, אחרי צבא, שמבצעים את תפקידם נאמנה באמצעות שירות אדיב, מסור ואכפתי.

אנו מתחייבים לספק את הצוות הטוב ביותר לאירוע שלכם.