מנהלי אירוע

מנהלי אירוע – מומלץ

עולם האירועים שלנו לא מפסיק לאתגר את מנהלי האירוע, המושג שיגרה לא קיים בענף האירועים, האירועים כבר מזמן לא סטנדרטים, חשבנו שראינו הכל ושוב מפעם לפעם אנחנו עדים למשהו חדש, משהו יותר מפתיע מקודמו.

מפיקי אירועים באים עם תשוקה מטורפת לחדש וליצור עולם חדש ככה שכל פעם הקייטרינג, מנהלי האירוע והמלצרים מאותגרים כל פעם מחדש, אם זה מבחינת המיקום או מבחינת צורת העבודה.

עולם האירועים ידוע בתור עולם דינמי מאוד, ברמה שלא ראינו דומה לו הן מבחינת נראות של האולם עצמו והן מבחינת כמויות האורחים …

מנהלי אירוע חוות דעת של מומחים טוענים שכמות האירועים באזור המרכז מגיע ל 10000 אירועים בשבוע אחד!

לנו בתור חברת כוח אדם יש את היכולת לשלוח צוותים של מלצרים איכותיים בפזורה ארצית.

לשכור מנהל אירוע מומלץ כל אחד יכול, העניין הוא שמנהלי האירוע שלנו עוברים הדרכה מקצועית. גם עיונית וגם מעשית ככה שהם רואים את התמונה על שלמותה. גם שאר צוותי המלצרים עוברים הכשרה בסיסית המתאימה להם.

בזכות רמת השירות שלנו צוותי המלצרים ו ניהול אירועים שלנו במרכז נשלחים לעבוד בהרבה מקומות שונים לרוב גם במקביל, הצוותים נשלחים למיטב המקומות בארץ החל בחוות רונית, במוזיאון ישראל , סינמטק, סמלוארש, האחוזה בית חנן וגם עם שפים מאוד מפורסמים ואפילו עם חברות מוסדיות, ככה שיוצא לנו לראות הרבה אירועים מכל הגוונים (עסקיים ופרטיים)

אצלנו בפרינדס לא משנה היכן האירוע ממוקם גיאוגרפית אם זה מנהל אירוע במרכז, מנהל אירוע בצפון, מנהל אירוע בדרום, או מנהל אירוע במרכז אנו נגיע במלוא הרצינות והנחישות.

 

חשוב לציין שלא משנה כמה צוות המלצרים יהיה חזק אם לא יהיה מנהל אירוע טוב האירוע מועד לכישלון.

אנו בפרינדס רואים בחשיבות עליונה במנהלי האירוע ראש לאירוע מוצלח.